Супермаркет “Сільпо” на вул. О.Гончара у м.Києві

 Об’єкт ремонту (рестайлінгу) існуючого магазину “Сільпо” і улаштуванням зони кафе, літнього відпочинкового майданчика, улаштування ліфта для інвалідів та людей із візками.

    ТОВ “БК “КРЕАТИВ” виконувало загальнобудівельні роботи та монтажні роботи із улашутвання залізобетонних підлог, стінок, сходових маршів та перекриттів, монтажу металевого каркасу ліфта, виготовлення і монтажу дрібних металоконструкцій люків, посилень стін, ригелів перекриття.

    Особливістю роботи на даному об’єкті було розроблення ІТР ТОВ “БК “КРЕАТИВ” проектних рішень та виконання робіт за ними в процесі ремонту. До таких робіт належать:

– улаштування “фальшпідлог”: за завданням замовника було запроектовано металеву балкову клітку і тонку залізобетонну плиту по ній із армуванням в’язаними арматурними сітками із дроту Ø5мм класу Вр-І. В якості опалубки застосовано несучий профлист типу ТП-45Б* (t=0,6мм) за дво- та багатопролітною схемою роботи;

– проектування та виготовлення металоконструкцій ліфтової шахти ліфта, окремих металоконстукцій вхідної групи;

– виготовлення проектних рішень із армування залізобетонних конструкцій підлог, стін, сходових маршів, залізобетонних приямків тощо; розробка архітектурних та конструктивних  рішень із улаштування літього відпочинкового майданчику.