Водовідвідні лотки приватного будинку

На даному об’єкті було проведено комплекс робіт із ремонту і реставрації бетону залізобетонних водовідвідних лотків та влашовано декоративний гідроізоляційний шар. До робіт було представлено порядка 156 погонних метрів лотків різного перерізу зі слідами вивітрювання захисних шарів бетону, руйнування тіла бетону від циклічного заморожування/відтаювання, а також із частинами бетону, що відвалилися внаслідок неякісного бетонування.

    Для вирішення цієї задачі було застосовано систему ремонту фірми Sika. В процесі проведення робіт було дотримано всіх вимог технологічних карт на матеріал та інструкцій офіційного представника фірми Sika: повністю видалено всі частини бетону, що втратили міцність, в місцях оголення арматури останню зачищено та оброблено спецрозчинами; роботи проводилися в ранковий та вечірній час із захистом нанесеного матеріалу від ультрафіолету в денний час; дозування матеріалів дотримано за допомогою електронної ваги; також дотримано вологісного режиму робочих поверхонь перед нанесенням та строки висихання і тверднення матеріалів.

    Результатом кількамісячної кропіткої роботи було суцільне міцне та зносостійке покриття залізобетонних лотків, забезпечення їх ефективної експлуатації.